Kargo ve Taşıma Bilgileri

Siparişinizin kargo firmasına teslimi tahsilat gerçekleştikten sonra, stokta olan ürünler için 3-4 iş günü, kişiye özel üretilmesi gereken ürünler için 5-7 iş günüdür.

 

Siparişiniz Yurtiçi Kargo firması tarafından  teslim edilmektedir ve yalnızca  satış sözleşmesinde belirtilen kişiye teslim edilecektir. Size teslim edilene kadar altintac.com.tr güvencesi altındadır.

Satın aldığınız ürün, sipariş sırasında belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanır. Özel ambalajında, ürün sertifikası, fatura ve irsaliye belgesi, hediye notuyla birlikte, belirteceğiniz adrese güvenli olarak teslim edilir.
Dilerseniz teslimat ve fatura adreslerini farklı vererek hediye olarak iletebilirsiniz

Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi altintac.com.tr 'e iade eder.

Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. Bu durumu www.altintac.com.tr sayfamızdaki iletişim formunu doldurarak ya da destek@altintac.com.tr adresine e-posta göndererek veya 0212 5195696 numaralı telefonu kullanarak bize en kısa sürede bildiriniz.  Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.


Siparişinizin durumunu, sipariş takibi sayfasından takip edebilirsiniz.
 

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı
ShopPHP | v5